تعارض رضا کیانیان اینستاگرام شهرزاد 2 مشاهده

تعارض: رضا کیانیان اینستاگرام شهرزاد 2 مشاهده دوشنبه سریال دوشنبه اخبار سینما

گت بلاگز اخبار حوادث همراهی مادر با پسر سارقش جهت عوض کردن چهره‌ در زورگیری

سارقی که مادرش جهت جلوگیری از شناسایی شدنش اقدام به عوض کردن چهره‌اش کرده بود، با همدستش دستگیر شد.

همراهی مادر با پسر سارقش جهت عوض کردن چهره‌ در زورگیری

همراهی مادر با پسر سارقش جهت عوض کردن صورت در زورگیری

عبارات مهم : زورگیری

سارقی که مادرش جهت جلوگیری از شناسایی شدنش اقدام به عوض کردن صورت اش کرده بود، با همدستش دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، از مدت ها قبل گزارش هایی از دزدی و زورگیری گوشی به کلانتری 152 خانی آباد اطلاع داده شده است بود و به همین علت گروهی از ماموران این کلانتری پیگیری به عنوان را در دستورکار خود قرار دادند. تا اینکه چند روز پیش فردی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کرد که از سوی سه جوان مورد دزدی و زورگیری قرارگرفته و گوشی او و دوستش به دزدی رفته است.

با دریافت این گزارش بلافاصله ماموران در محل پارک 22 بهمن حاضر شده است و مشاهده کردند که دو نفر از اتباع کشور افغانستان در حالی که سر و صورتشان خونی است و مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند، در پارک حضور دارند، این دو نفر در تحقیقات اولیه اعلام کردند که از سوی سه جوان که سوار بر موتورسیکلت بودند مورد ترساندن و ضرب و شتم قرار گرفته و تلفن های همراهشان به دزدی رفته است.

همراهی مادر با پسر سارقش جهت عوض کردن چهره‌ در زورگیری

دو جوان افغان اطلاعات ظاهری و مشخصات موتورسیکلت سارقان را در اختیار ماموران قرار داده و همزمان این مشخصات به ماموران تمامی واحدهای گشتی منطقه اطلاع داده شد تا اینکه دقایقی بعد تیم گشتی سه جوان موتورسوار با شاخصه های مذکور را در خایان مشاهده کرده و دستور توقف آن را صادر کردند ولی این افراد بدون توجه به فرمان ایست پلیس تلاش در فرار به وسیله موتورسیکلت را داشتند.

با شروع تعقیب و گریز میان این افراد و ماموران پلیس یکی از ترک نشینان پلیس در محدوده اتوبان کاظمی از موتور پیاده شده است و به سمت دیگر اتوبان متواری شد، ولی ماموران به تعقیب موتورسیکلت ادامه دادند تا اینکه آخر موتورسیکلت مذکور به تیر چراغ برق برخورد کرده و متوقف شد.

سارقی که مادرش جهت جلوگیری از شناسایی شدنش اقدام به عوض کردن چهره‌اش کرده بود، با همدستش دستگیر شد.

با دستگیری راکب و ترک نشین موتورسیکلت این افراد به کلانتری انتقال یافته شده است و تحت بازجویی قرارگرفته و به بیش از ده دزدی به شیوه زورگیری و ترساندن اعتراف کردند، همچنین در بررسی سوابق موتورسیکلت نیز مشخص شد که موتورسیکلت دارای سابقه دزدی است.

سرهنگ محمد حسین هاشمی، رییس کلانتری 152 خانی آبادنو راجع به این پرونده به ایسنا گفت: تا کنون چندین نفر از افرادی که از سوی این سه فرد مورد دزدی و زورگیری قرار گرفته اند اقدام به شناسایی متهمان کرده اند و کارها پلیس جهت شناسایی دیگر جرائم و نیز همدست متواری این افراد ادامه دارد.

وی با بیان اینکه عمده مالباختگان از اتباع کشور افغانستان بودند، گفت: توصیه جالب در مورد این سارقان این است که یکی از این افراد با همراهی مادرش اقدام به عوض کردن صورت و عوض کردن لباس خود می کرد تا از سوی ماموران شناسایی نشود.

همراهی مادر با پسر سارقش جهت عوض کردن چهره‌ در زورگیری

رییس کلانتری 152 خانی آباد با بیان اینکه اعضای این باند نام چارلی را جهت خود گزینش کرده بودند، افزود: متهمان بعد از تشکیل پرونده جهت ادامه روند پیگیری به جرم و کشف دیگر جرائم احتمالی روانه دادسرا شدند.

واژه های کلیدی: زورگیری | شناسایی | موتورسیکلت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz