تعارض رضا کیانیان اینستاگرام شهرزاد 2 مشاهده

تعارض: رضا کیانیان اینستاگرام شهرزاد 2 مشاهده دوشنبه سریال دوشنبه اخبار سینما

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قول می‌دهم افزایش کنیم / انصاری‌فرد

بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با اشاره به سختی‌های تیم ملی در راه جام جهانی و بازی‌های موثر این تیم در مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸، گفت که ب

قول می‌دهم افزایش کنیم / انصاری‌فرد

انصاری فرد: قول می دهم افزایش کنیم

عبارات مهم : ایران

بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با اشاره به مشکل های تیم ملی در راه جام جهانی و بازی های موثر این تیم در مرحله گروهی مسابقه های جام جهانی ۲۰۱۸، گفت که به مردم کشور عزیزمان ایران قول می دهم از این گروه افزایش کنیم.

کریم انصاری فرد، مهاجم تیم ملی فوتبال در گفت وگو اختصاصی با روسیه، اظهار کرد: ما در بازی با تیم ملی فوتبال اسپانیا شرمنده مردم شدیم. می توانستیم مساوی کنیم؛ شانس خوبی هم داشتیم ولی آن چنان که باید شرایط پیش نرفت و در نهایت اسپانیا در یک صحنه کاملا عادی به گل رسید و این شرایط کمی کار ما را سخت کرد ولی ما امیدوار هستیم.

او افزود: فرزند ها در بازی برابر اسپانیا فعل خواستن را صرف کردند و تمام تلاش ارزش را به کار گرفتند، ولی این تلاش امتیازی به همراه نداشت.

قول می‌دهم افزایش کنیم / انصاری‌فرد

مهاجم تیم ملی فوتبال با اشاره به انتقادات مطرح شده است راجع به بازی دفاعی کشور عزیزمان ایران برابر اسپانیا، بیان کرد: دفاع جزوی از فوتبال هست. همه تلاش کردیم آن چه را که مربی خواسته بود در زمین پیاده کنیم. اسپانیا نیز شانس مسلم گلزنی نداشت و آن ها در یک اتفاق راحت به گل رسیدند. ما یکی، دو موقعیت گل داشتیم که نتوانستیم از آن استفاده کنیم.

وی ادامه داد: شرمنده مردم شدیم. شخصا در آن صحنه فکر می کردم که توپم به درون دروازه رفته هست. با تمام توانم به توپ ضربه زدم، مطمئن بودم که گل می شود ولی گل نشده بود. به هر حال این جزوی از فوتبال است.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با اشاره به سختی‌های تیم ملی در راه جام جهانی و بازی‌های موثر این تیم در مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸، گفت که ب

مهاجم تیم ملی فوتبال با اشاره به دیدار کشور عزیزمان ایران و پرتغال، گفت : در برابر پرتغال هر چه که در توان داریم را خواهیم گذاشت. مطمئن باشید که ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا از این گروه افزایش کنیم. شخصا این قول را می دهم که از این گروه افزایش کنیم . مطمئن باشید که این اتفاق خواهد افتاد.

او با اشاره به دردسرهای سیستم نظارتی VAR جهت تیم ملی فوتبال ایران، خاطرنشان کرد: اگر VAR در جام جهانی قبلی بود به نفع ما بود، در حال حاضر در این جام جهانی به ضرر ما شده است هست. به هر حال نمی دانم این پرسشها خوب است یا نه ولی فیفا خواسته است از VAR استفاده کند و ما نیز این عنوان را می پذیریم.

کریم انصاری فرد ادامه داد: تیم ملی فوتبال پرتغال قابل احترام هست. فوتبال اسپانیا و پرتغال با هم تفاوت هایی دارند ولی فکر نکنم تیم ملی فوتبال پرتغال قدرت اسپانیا را داشته باشد. ما هم تمام تلاش خود را خواهیم کرد که با یک بازی خوب به نتیجه دلخواه مان دست پیدا کنیم.

قول می‌دهم افزایش کنیم / انصاری‌فرد

واژه های کلیدی: ایران | مطمئن | افزایش | پرتغال | فوتبال | پرتغال | اسپانیا | اسپانیا | انصاری فر | جام جهانی | کریم انصاری فرد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz